Menu
Your Cart

Mikiny

bielá oversize mikina/šaty bielá oversize mikina/šaty
Najpredávanejšie Vypredané
Značka: Sim Fashion
Dlhá volná mikina-šaty vo volnom strihu. Velk.Uni zodpovedá velk.Xs-XL Simona na fotke má výšku 170 cm a nosí velk.S/M..
29,00€
Značka: Sim Fashion
Ležerné tričko s gombikmi Simona na fotke má výšku 170 cm a nosí velk.S/M Na sebe má oblečenu velk.1 (S/M)..
22,00€
Štýlový kúsok do tvojho šatníku.Detail: nápis aj vzadu pod kapucňou.Univerzálna velk.zodp.velk.Xs-LSimona na fotke má výšku 170 cm a nosí velk.S/M..
33,90€
Extravagantné volné tričko s dlhým rukávom.Spodnú časť tvorí čierný tyl.Na bokoch sú našité cierné kapsy.Univerzálna velk.zodpovedá velk.XS-XLSimona na fotke má výšku 170 cm a nosí velk.S/M..
29,90€
Trendy čierna mikina.Veľmi pohodlný kúsok, v ktorom sa budete cítiť príjemne ale zároveň štýlovo. Dĺžka trička siaha nad kolená, vďaka čomu je možné nosiť ju aj ako šaty. Mikina má trojštvrťový padnutý rukáv. Na stranách sa nachádzajú dve vrecká, ktoré skvele dopĺňajú ležérny look tohto kúsku. ..
28,00€
Pohodlná hnedá  mikina s kapucňou. Mikina svojou dĺžkou siaha nad kolená, ukončená patentom. Mikina má veľkú kapucňu. Je z príjemného  materiálu. V prednej časti sa nachádza väčšie vrecko.  Tento kúsok je ľahko kombinovateľný a ideálny na každodenné nosenie.Materiá..
28,90€
Pohodlná modrá  mikina s kapucňou. Mikina svojou dĺžkou siaha nad kolená, ukončená patentom. Mikina má veľkú kapucňu. Je z príjemného  materiálu. V prednej časti sa nachádza väčšie vrecko.  Tento kúsok je ľahko kombinovateľný a ideálny na každodenné nosenie.Materiá..
28,90€
Štýlová  mikina v bielom prevedení. Mikina má dlhý rukáv ukončený patentom . Mikina je asymetricky strihaná a jej predná dĺžka siaha nad kolená. Zadná časť je predĺžená siaha po kolená. Mikina má voľnejší strih vďaka čomu sa v nej budete cítiť pohodlne počas celého dňa.Po bokoch má vrecká. Tent..
34,90€
Štýlová  mikina v červenom prevedení. Mikina má dlhý rukáv ukončený patentom . Mikina je asymetricky strihaná a jej predná dĺžka siaha nad kolená. Zadná časť je predĺžená siaha po kolená. Mikina má voľnejší strih vďaka čomu sa v nej budete cítiť pohodlne počas celého dňa.Po bokoch má vrecká. Te..
34,90€
Štýlová  mikina na zips v čiernom prevedení. Mikina má dlhý rukáv ukončený patentom . Mikina je asymetricky strihaná a jej celková dĺžka siaha až pod kolená. Mikina má voľnejší strih vďaka čomu sa v nej budete cítiť pohodlne počas celého dňa.Na pravej strane má vrecko .Tento exkluzívny kúsok je..
38,90€
Štýlová  mikina na zips v červenom prevedení. Mikina má dlhý rukáv ukončený patentom . Mikina je asymetricky strihaná a jej celková dĺžka siaha až pod kolená. Mikina má voľnejší strih vďaka čomu sa v nej budete cítiť pohodlne počas celého dňa.Na pravej strane má vrecko .Tento exkluzívny kúsok j..
38,90€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)